ورزشی

آمریکا بد گیم نانجام، ایران فوق‌العاده بود • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

آمریکا بد گیم نانجام، ایران فوق‌العاده بود

دسته بندی : مطلب اصلی تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

اسپیرو:  آمریکا بد گیم نانجام، ایران فوق‌العاده بود

به نقل گروه ورزشی رویدادگزاری میزان و به گرازش از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جان اسپیرو بعد از شکست شاگردانش برابر ایران در نشست رویدادی افزود: همانطور که ایگور اشاره انجام، گیمکنان آمریکا در دو ست نخست و دوم والیبال فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشتند. مخصوصاً در عبور دادن توپ‌ها نمایش بی‌نقصی داشتند.

وی با بیان اینکه اگر نگاهی به گیم بیندازیم، می‌بینیم که همه چیز در عرض دو دقیقه عوض انجام گرفت، گفت: در ست سوم در حالی که همه چیز نیکو بود و آمریکا جلو بود، ناگهان لحظه‌ای تمرکزمون رو از دست دادیم و ایران هم به نیکوی از این فرصت اســـــتفاده انجام و اعتماد به نفس خود را به دست آورد و از آن به بعد گیم ایرانی‌ها به خصوص امیر غفور عالی انجام گرفت.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا ادامه داد: ایران از آن به بعد امتیاز به امتیاز پیش رفت. حالا باید برگردیم عقب و ببینیم چه تغییراتی می‌توانستیم در تیم انجام دهیم که به صورت حتم تغییراتی هم امروز در تیم به وجود آوردیم.

وی تاکید انجام: نمی‌توانم بگویم آمریکا بد گیم انجام، اما ایران زیاد نیکو به گیم برگشت حتی در همان موقع هم حملات پس از دریافت تیم آمریکا باز هم بهتر و افزایش از ۷۰ درصد بود. فقط بدی‌اش این بود که نمی‌توانستیم این تلاش ها را به امتیاز تبدیل کنیم.

اسپیرو با اشاره به داده‌های آماری مسابقه ایران و آمریکا گفت: ملی‌پوشان آمریکا بد ظاهر نانجام گرفتند. همان موقع هم حملات آمریکا در سطح نیکوی بود اما به نیکوی دو ست نخست نیود.

وی در پایان تاکید انجام: ایران واقعا خارق‌العاده گیم انجام و تیم آمریکا را تحت فشار گذاشت. همه تلاش‌مان را انجامیم تا راهی پیدا کنیم و امتیاز بگیریم، اما نانجام گرفت و در نهایت نتیجه را واگذار انجامیم.

انتهای پیام/