ورزشی

باشگاه در ماجرای طارمی بی‌تقصیر نبود • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

باشگاه در ماجرای طارمی بی‌تقصیر نبود

دسته بندی : مطلب اصلی تاریخ : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶

رویدادگزاری مهر: ابوالفضل روغنی،عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ گفت: قرارداد سرمربی تیم، آماده امضا انجامن بود و این اتفاق هم عصر چهارشنبه رخ داد. برخی افراد می خواســـــتند طوری عنوان کنند که باشگاه نمی تواند با او تمدید کند. اما تصمیم گرفتیم بدون توجه به چنین حاشیه های کاذبی کار را پیش ببریم که خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد.

وی که به عنوان عضو اقتصادی، وارد  هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انجام گرفت درباره مشکلات مالی و حقوقی این باشگاه اظهار داشت: اگر کاهشین مصاحبه ها را انجام می دهم برای این اســـــت که نمی خواهیم ایجاد حاشیه کنیم. وظیفه مان اســـــت تا مشکلات ریز و درشت اقتصادی را حل و فصل کنیم. اما مشکلاتی از گذشته باقی مانده اســـــت که انرژی زیادی می گیرد. کوچکترین مثالش هم مربوط به امور مالیاتی اســـــت. متاسفانه مسئولان قبلی باشگاه در زمین تسلیم اظهار نامه مالیاتی، ندانم کاری داشتند و کم کاری وجود داشته اســـــت. این برگه ها را به امور مالیاتی بطور شفاف و تکمیل ارائه نمی انجامند تا وزارت اقتصاد و دارایی بر اساس قوانین جاری، پرونده باشگاه پرسپولیس را «علی الراس» اعلام کند. وقتی پرونده ای به این حالت در می آید طبیعی اســـــت که با بدهی های ریز و درشت هم روبرو شویم. واقعا دلیل اینکه مالیات بدهیم را متوجه نمی شویم. چون درآمدزا نیستیم.

روغنی درباره زمان پرداخت مطالبات علی دایی توسط باشگاه پرسپولیس افزود: جناب آقا دایی مباحثی را در پلن نود مطرح انجامند که به هر حال حق هایی هم داشتند. جناب آقا گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس موظف به مذاکره با او انجام گرفته اســـــت. پیشرفت نیکوی هم در این زمینه رخ داده اســـــت. باشگاه پرسپولیس نشان داده اســـــت مشکلات مالی گیمکنان را یکی پس از دیگری حل انجامه اســـــت. اما واقعا برخی ها را به خاطر اتفاقاتی که در گذشته افتاده بود می خواســـــتیم تا از دنده لج بیاندازیم! مشکل جناب آقا دایی هم بدون شک حل می شود. او یک پرسپولیسی پایان عیار اســـــت و منافع ملی را تکمیلا درک می کند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره خروج مهدی طارمی از لیست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او سرمایه فوتبال ایران اســـــت. نباید مانع پیشرفتش شویم. ضمن اینکه در بحث محرومیت این گیمکن از سوی فیفا باید بپذیریم که باشگاه هم بی تقصیر نبوده اســـــت. جوان اســـــت و باید مشاوره های درست به او می انجام گرفت. حالا رفته اســـــت و نمی توان کسی را به زور نگه داشت. امیدوارم از رفتن خود ضرر نکند. پرسپولیس به خیلی از افراد، شخصیت حقوقی می دهد. برای طارمی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم آسیبی بابت جدایی از پرسپولیس نبیند.