ورزشی

درخواســـــت پرسپولیس برای میزبانی از الهلال در دبی • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

درخواســـــت پرسپولیس برای میزبانی از الهلال در دبی

دسته بندی : مطلب اصلی تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

رویدادگزاری طایاب: پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص مسئله میزبانی سرخپوشان از تیم الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به سایت حتمی این باشگاه گفت: ما قبل از اینکه مسقط را برای گیم رفت مقابل الاهلی معرفی کنیم، در نظر داشتیم این میزبانی در دبی انجام شود. تعداد زیاد ایرانی‌ها در دبی، تعداد زیاد پروازها از ایران به امارات و آسودهی دسترسی برای تیم و هواداران، پروازهای متعدد از سایر کشورها به مقصد امارات که امکان سفر برای سایر ایرانی‌ها را فراهم می‌انجام، از جمله دلایل این انتخاب بود، اما همانطور که در مورد تیم ملی هم شاهد بودیم در آن زمان چنین امکانی فراهم نانجام گرفت.

وی ادامه داد: در این ارتباط با توجه به اینکه اخیراً احتمال انجام این کار مطرح انجام گرفته، تصمیم به معرفی دبی به عنوان میزبان گرفته‌ایم که به صورت حتم قبل از هرچیز به موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) نیاز داریم. بر همین اساس سه شنبه شب به اتفاق جناب آقا ترکاشوند جلسه‌ای با مسئولان AFC داشتیم که با توجه به مسائل مطرح انجام گرفته در آن جلسه، امروز (چهارشنبه) نامه‌ای را به مالزی ارسال و موضوع را به شکل حتمی مطرح انجامیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان انجام: امیدواریم با فراهم انجام گرفتن شرایط گیم در دبی به قدر اندکی از حق تضییع انجام گرفته پرسپولیس  و هواداران جبران شود.