ورزشی

دنبال ما ماندن در لیگ برتر اســـــت • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

دنبال ما ماندن در لیگ برتر اســـــت

دسته بندی : مطلب اصلی تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

رویدادگزاری طایاب: علی نظرمحمدی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در نشست رویدادی پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: خوشحالم که لیگ با برگزاری هفته ششم لیگ برتر، مجدد برای سپیدرود شروع انجام گرفته اســـــت. متأسفانه پس از گیم ۳۱ آقاادماه مقابل سپاهان که سپیدرود شرایط نیکوی پیدا انجامه بود که موفق انجام گرفتیم در دو گیم پایانی ۴ امتیاز کسب کنیم، خللی در پلن لیگ ایجاد انجام گرفت که شرایط ما را تغییر داد.

وی ادامه داد: در دیدار جام حذفی به دلیل همین خلل ایجاد انجام گرفته گیم را به ملوان انزلی واگذار انجامیم و متأسفانه شرایط ما کمی دگرگون انجام گرفت. با این حال گیمکنان ما دنبال این هستند که شکست در دربی سنتی گیلان را با پیروزی مقابل صنعت نفت فراموش کنند. ما آماده گیم با صنعت نفت هستیم و این تیم را به نیکوی می‌شناسیم. می‌دانیم که صنعت نفت هم مانند همه تیم‌های کمالوند کار تیمی انجام نمی‌دهد و متکی به ستارگان اســـــت و ما با خارج انجامن ستاره‌های صنعت نفت از گیم می‌توانیم این تیم را شکست بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در واکنش به این مسئله که آیا دلیل شکست تیمش مقابل ملوان تمرین طولانی پنجشنبه شب و روز جمعه نبوده اســـــت، گفت: درست اســـــت که پنجشنبه تا آخر شب این مکان بودیم، اما مجموعاً ۶۵ دقیقه تمرین انجامیم و تمرین روز جمعه ما هم ۴۵ دقیقه بود. به هر ترتیب شاید یکی از دلایل خستگی بچه‌ها همین مسئله باانجام گرفت. با این حال ما پلن‌ریزی انجامه بودیم تا گیم با صنعت نفت به اوج آمادگی برسیم، چون دنبال ما این گیم بود و دنبال اصلی سپیدرود حفظ تیم در لیگ برتر اســـــت. با این حال در همان دقایق نخستیه گیم با ملوان ما غافلگیر انجام گرفتیم و در نهایت نتیجه را واگذار انجامیم.

نظرمحمدی در خصوص اینکه سهیل حق‌شناس، گیمکن سپیدرود پس از خداحافظی از فوتبال مربی تیم دخانیات رشت انجام گرفته و چه نظری در این خصوص دارد، خاطرنشان انجام: هر گیمکن، مربی و هر فردی این حق را دارد که برای فردا خودش تصمیم بگیرد. سهیل حق‌شناس هم این حق را دارد که برای فردا خود تصمیم بگیرد و با خداحافظی از فوتبال به عرصه مربیگری برود. از ابتدای فصل قرار بود که او به کادرفنی اضافه شود، اما پس از گیم با پیکان اتفاقاتی افتاد که این موضوع رخ نداد. حق‌شناس هم هر جایی باانجام گرفت برای او آرزوی موفقیت می‌کنم و این گیمکن جزئی از خانواده سپیدرود اســـــت.

وی درباره موضوع همکاری جلال دلیلغپور با سپیدرود به عنوان مدیرفنی تیم، تصریح انجام: این همکاری قرار بود از فصل گذشته رقم بخورد، اما برخی سایت‌های نزدیک به سپیدرود تحلیل‌هایی داشتند که باعث ناآسودهی دلیلغپور انجام گرفت و این اتفاق رقم نخورد. پس از گیم با گسترش فولاد جناب آقا دلیلغپور با من تماس گرفت تا به تیم سپیدرود کمک کند. باید بگویم در اســـــتیل آذین سال ۸۸ و پاس همدان سال ۹۰ با دلیلغپور به عنوان مدیر فنی تیم‌ها همکاری داشتم و خودم هم علاقه‌مند بودم با این مربی همکاری کنم. با این حال تاریخ همکاری ما کمی عقب افتاد و با توجه به جدایی روانخواه نیاز دیدیم که نقاط ضعف‌مان را پوشش بدهیم و همکاری‌مان با دلیلغپور آغاز انجام گرفت. امیدوارم بتوانیم از این مربی با تجربه به عنوان مدیر فنی و همچنین کسی که می‌تواند به نیکوی حریفان را آنالیز کند، اســـــتفاده کنیم و بتوانیم نقاط ضعف خودمان را دفع انجامه و نقاط قوت حریفان را افزایش بشناسیم تا تیم سپیدرود را در لیگ برتر تقویت انجامه باشیم.

سرمربی تیم سپیدرود در پاسخ به این سؤال که آیا ترکیب این تیم مقابل صنعت نفت تغییراتی خواهد داشت یا نه، اظهار داشت: از عملانجام برخی گیمکنان در گیم با ملوان ابداًً رضایت ندارم و در ترکیب تیم مقابل صنعت نفت هم تغییراتی خواهیم داشت. در خصوص غلامرضا رضایی هم باید بگویم به دلیل اتفاقات پس از گیم و گفت‌وگویی که بین او با هواداران رقم خورد، این گیمکن در جمع ما حضور ندارد تا باشگاه در این خصوص تصمیم بگیرد. پس از تصمیم‌گیری موضوع به هشدار هواداران و رسانه‌ها می‌رسد.

نظرمحمدی در خصوص اینکه آیا دخالت هواداران در مسائل تیم و حضور آنها در رختکن باعث برهم خوردن آرامش سپیدرود می‌شود یا نه، تصریح انجام: درست اســـــت که تیم سپیدرود یک تیم پرهوادار محسوب می‌شود. صاحبان اصلی تیم هم هواداران هستند، اما باید جایگاه‌ها را مدنظر قرار بدهیم و هوادار باید در خصوص کادرفنی، گیمکنان و… در جایگاه خودش صحبت کند. احساس من این اســـــت که در تعداد سال اخیر هواداران زیاد از اندازه به تیم نزدیک انجام گرفته‌اند و می‌خواهند در خصوص باشگاه، مدیریت، کادرفنی و گیمکنان اظهار نظر کنند. در فوتبال دنیا چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد و ما ممنون این هواداران هستیم که در سرما و گرما از ما حمایت می‌کنند، اما باید صبور باشند. اگر هم انتقادی باانجام گرفت به دیده منت قبول می‌کنیم، اما باید اجازه بدهند کادرفنی با آرامش کار را پیش ببرد و گیمکنان هم آرامش لازم را برای انجام وظایف خود داشته باشند.

وی در واکنش به این مسئله که جوانگرایی تبعاتی دارد و آیا با این شرایط بازهم از گیمکنان جوان در ترکیب سپیدرود اســـــتفاده خواهد انجام یا نه، گفت: بله، جوانگرایی تبعات دارد، اما از همین گیم مقابل صنعت نفت، آرام آرام جوانگرایی در سپیدرود را مشاهده خواهید انجام. در گیم فردا دو گیمکن جوان جدیدمان به دلیل صادر نانجام گرفتن کارت گیم غایب هستند، اما از هفته‌های فردا گیمکنان جوان تیم‌های پایه ما که موفق باشند، به ترکیب اضافه می‌شوند و هر نتیجه‌ای که رقم بخورد به جان می‌خریم. مسئولان باشگاه حمایت خود را از من در خصوص جوانگرایی اعلام انجامه‌اند و این مسئله به من دلگرمی افزایشی می‌دهد تا جوانگرایی در تیم را با قدرت انجام بدهیم. جوانگرایی تبعات دارد، اما همه این تبعات را به جان می‌خریم.