ورزشی

رقیب پرسپولیس به دنبال جذب مهاجم تیم ملی اسپانیا! • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

رقیب پرسپولیس به دنبال جذب مهاجم تیم ملی اسپانیا!

دسته بندی : مطلب اصلی تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

به نقل طایاب،

تیم فوتبال الهلال عربستان رقیب تیم پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دنبال تقویت هرچه افزایش خود اســـــت و به همین دلیل مذاکرات خود را با دیگو کاســـــتا مهاجم تیم ملی اسپانیا و گیمکن سابق تیم چلسی آغاز انجامه‌اند تا بتوانند از حضور این گیمکن مقابل نماینده ایران اســـــتفاده کنند. مذاکرات برای جذب این گیمکن ۲۸ ساله آغاز انجام گرفته و طبق گزارشات توافقات نخستیه‌ای هم با مدیر پلن این گیمکن اسپانیایی به دست آمده اســـــت.

این مذاکرات از زمانی جدی انجام گرفت که مقامات باشگاه چلسی دیگو کاســـــتا را از این تیم کنار گذاشتند و به او اجازه دادند تا در بازار نقل و انتقالات حاضر شود. 

قیمت این گیمکن رقمی در حدود ۶۰ میلیون یورو تخمین زده انجام گرفته اســـــت و این رقمی اســـــت که به اتلتیکومادرید که خواهان کاســـــتا اســـــت داده انجام گرفته اما این تیم اسپانیایی فعلاً از حضور در نقل و انتقالات محروم اســـــت و تا ماه ژانویه باید منتظر پشت سر گذاشتن دوران محرومیت باانجام گرفت.

دیلی‌میل در این خصوص گزارش داده که باشگاه الهلال عربستان می‌تواند در این نقل و انتقالات سهمی داشته باانجام گرفت دلیل که این باشگاه عربستانی به دنبال حضور کوتاه مدت کاســـــتا تا ژانویه اســـــت و او می‌تواند به این تیم عربستانی برود دلیل که کاســـــتا برای پیوستن به اتلتیکومادرید باید تا ماه ژانویه منتظر بماند و طبق این گزارش حضور کاســـــتا در الهلال می‌تواند بخشی از حضور او در اتلتیکومادرید اسپانیا باانجام گرفت.