ورزشی

سفر مدیر فدراسیون جهانی اسکی روی آب به ایران • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

سفر مدیر فدراسیون جهانی اسکی روی آب به ایران

دسته بندی : مطلب اصلی تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

به نقل گروه ورزشی رویدادگزاری میزان و به گرازش از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، عباس ناطق نوری در دیدارى یک تایمه با “پنخست فونگ” مدیر اجرایى فدراسیون جهانى و “توماس لین” مدیر کنفدراسیون آسیا در رابطه با پلن‌هاى انجمن اسکى روى آب ایران گفت‌وگو انجام و مقرر انجام گرفت در صورت فراهم انجام گرفتن شرایط طى ٢ الى ٣ سال فردا ایران میزبان یکى از رقابت هاى قهرمانى آسیا و یا جهان باانجام گرفت.

همچنین فونگ ابراز تمایل انجام که سال فردا به همراه مدیر فدراسیون جهانى به ایران سفر انجامه و کمک هاى افزایشى به توسعه اسکى روى آب کشورمان کنند.

ناطق نوری همچنین در دیدارى جداگانه با “خوزه آنتونیو پرز پریگو” مدیر فدراسیون جهانى اسکى روى آب مجددا انتخاب وى به ریاســـــت فدراسیون جهانى را تبریک گفت و ابراز امیدوارى انجام که با حضور او کشورهاى آسیایى نیز بتوانند با قدرت در سطح نخست جهان حضور داشته باشند.

مدیر فدراسیون جهانى از حضور مقامات اسکى روى آب ایران در اجلاس پاریس تشکر انجام و اظهار داشت که سال فردا به ایران خواهد آمد. همچنین بستر لازم براى برگزارى دوره‌هاى پیشرفته مربیگرى و داورى در ایران را فراهم خواهد انجام تا اسکى بازان و مربیان ایرانى به دانش روز دنیا برسند.

در این دیدار ناطق نورى لوح یادبود انجمن اسکى روى آب را به مدیر فدراسیون جهانى اسکى اهدا انجام.

نوری همچنین دقایقى با “پاتریک مارتین” مدیر فدراسیون اسکى روى آب فرانسه دیدار و از میزبانى فرانسه در اجلاس جهانى و مسابقات قهرمانى جهان تقدیر انجام و نایب قهرمانى فرانسه در این رقابت ها را تبریک گفت. همچنین وى بر گسترش روابط فدراسیون هاى دو کشور تاکید انجام.

“پاتریک مارتین” از حضور مقامات اسکى روى آب ایران براى شرکت در اجلاس جهانى و تماشاى مسابقات جهانى قدردانى انجام و اظهار داشت که نهایت همکارى بین فدراسیون فرانسه و انجمن ایران در فردا صورت خواهد گرفت.

در پایان ناطق نوری لوح یادبود انجمن اسکى روى آب ایران را به پاتریک مارتین اهدا انجام.

انتهای پیام/