ورزشی

طایاب :: طایاب - اســـــتقبال چشمگیر از پرسپولیس در رشت + تصویر • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

به نقل سرویس ورزشی جام نیـوز وبه گرازش از سایت حتمی باشگاه پرسپولیس، کاروان سرخپوشان در شرایطی وارد منطقه رشت انجام گرفت که تعداد فراوانی از هواداران پرسپولیس از منطقه رشت و منطقههای اطراف برای اســـــتقبال از تیم به فرودگاه آمده بودند. پرواز پرسپولیس که با تاخیر یک تایمه انجام انجام گرفت، حدود ۴۰ دقیقه به طول انجامید.

 

در فرودگاه رشت با تمهیدات نیروی انتظامی و حراســـــت فرودگاه، کار به سرعت انجام انجام گرفت و کاروان پرسپولیس با اتوبوس ویژه فرودگاه از پلکان هواپیما تا اتوبوس اختصاصی خود پرسپولیس منتقل انجام گرفت تا تیم با اتوبوس خود قصد ترک فرودگاه را کند.

 

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به روال همیشگی عادت دارند که در سفر به هر منطقهی از ایران با اســـــتقبال هواداران روبرو شوند اما اســـــتقبال هواداران گیلانی و رشتی افزایش از حد انتظار و تصور بود. جمعیتی که بالغ بر ۵۰۰ نفر تخمین زده می‌انجام گرفتند حتی برای دقایقی اتوبوس را از حرکت باز نگه داشتند. آنها خواســـــتار آن بودند که گیمکنان برای گرفتن تصویر پیاده شوند که این اقدام هم به جهت مسائل امنیتی و هم به دلیل بر هم زدن نظم و پلن تیم میسر نبود. در نهایت نیز اتوبوس با احتیاط و آرام راه خود را از میان جمعیت باز انجام تا اعضای تیم به هتل محل اقامت خود در نزدیکی ورزشگاه قدیمی عضدی برسند.

 

اســـــتقبال گسترده پرسپولیسی‌ها شاید از این جهت بود که آخرین حضور سرخپوشان در منطقه رشت به هفت فروردین و گیم برگشت با داماش در چارچوب دیدارهای هفته بیست و هشتم فصل سیزدهم لیگ برتر بر می‌گشت که به صورت حتم با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان همراه بود.

 

 

۴۵۱