ورزشی

طایاب :: طایاب - اسلحه مخرب سرمربی «پرسپولیس» کیست؟ + تصویر • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

به نقل سرویس ورزشی جام نیـوز، علی علیپور در سومین سال حضور خود در پرسپولیس قرار دارد، او که در این مدت مهاجمانی در این تیم را برای خود رقیب می دید آرام آرام به شرایطی رسید تا جایگاه جدیدی برای خود تعریف کند و در دیدارهای این تیم به میدان برود.

 

حضور علیپور در ترکیب ثابت پرسپولیسی ها زمانی حیاتی به نظر می رسد که وی با حضور مهاجم گران قیمتی همچون منشا باز هم انتخاب نخست برانکو اســـــت.

 

 

علیپور در دیدارهای پرسپولیسی ها به جایگاهی رسیده اســـــت که با حضور خود تاثیر لازم را در نتیجه به دست آمده می گذارد، کافیست به همین دو دیدار اخیر پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا و در برابر الاهلی عربستان نگاه کنید و ببینید چطور این گیمکن تکنیکی و دونده می تواند هم گلسازی کند و هم گلخانومی.

 

 

 

مهاجم سابق تیم راه آهن پایتخت که با حضور طارمی در نوک خط حمله پرسپولیسی ها به جای مدنظر خود رسیده اســـــت و دیگر مهاجمی را برای خود تهدید نمی بیند، اکنون دقیقا تبدیل به مخرب ترین گیمکن برانکو انجام گرفته اســـــت که در هر دیدار، دیر یا زود زهر خود را به حریفان می خانومد و نتیجه آن را نصیب پرسپولیس می کند. او اکنون گیمکنی اســـــت که نمی توان او را در ترکیب سرخ پوشان نادیده گرفت.

۱۱۰