ورزشی

عاشق فوتبال تهاجمی هستم/ برای برانکو احترام زیادی قائلم • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

به نقل گروه ورزشی رویدادگزاری میزان، رضا عنایتی در نشست رویدادی پیش از گیم تیمش مقابل پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با تسلیت به جامعه داوری بابت درگذشت حکمت‌شعار داور پیشکسوت کشورمان اظهار داشت: گیم خیلی دشواری داریم اما بچه‌ها همه با انگیزه، آماده و سرحال هستند.

وی ادامه داد: فردا پایان توان خود را به کار می‌گیریم تا گیم زیبایی را به نمایش بگذاریم و بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم. امیدوارم به خواســـــته‌ خود برسیم و تماشاگران شاهد گیم نیکوی باشند.

عنایتی با اشاره به اینکه مهاجم گرجستانی تیمش می‌تواند مقابل پرسپولیس گیم کند گفت: خوشبختانه ظهر امروز کارت گیم مهاجم جدیدمان رسید و می‌توانیم مقابل پرسپولیس از این مهره نیکومان رونمایی کنیم. متأسفانه برای گیمکن عراقی‌مان هنوز ITC‌ صادر نانجام گرفته و امیدوارم هفته بعد این اتفاق رخ دهد. او گیمکن نیکوی اســـــت و من دوستش دارم و اعتقاد دارم می‌تواند کمک زیادی به تیم ما کند. به غیر از این دو گیمکن باز هم قصد داریم گیمکن جذب کنیم تا از لحاظ مهره کمبودی نداشته باشیم.

سرمربی مشکی‌پوشان در ارتباط با شرایط تیمش در جدول رقابت‌های لیگ اضافه انجام: ما ابداً به جدول نگاه نمی‌کنیم جدول آخر لیگ باید دید. در حال حاضر باید به فکر تغییر شرایطمان باشیم. امروز رقبای ما نتایج نیکوی گرفتند و همین مسئله انگیزه ما را دوتعدادان انجام تا فردا گیم نیکوی را مقابل پرسپولیس ارائه دهیم.

وی در واکنش به سوال رویدادنگاری مبنی بر اینکه آیا تیمش مقابل پرسپولیس به گیم دفاعی و بسته روی خواهد آورد گفت: من ابداً اعتقادی به دفاع ندارم. من عاشق فوتبال تهاجمی هستم و در کنار آن باید در دفاع هم با تمرکز بالا گیم کنم. دنبال ما این اســـــت که نخست گل نخوریم و با ارائه فوتبال هجومی به گل برسیم.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان درباره وضعیت حسین بادامکی عنوان انجام: شرایط بادامکی بهتر انجام گرفته و می‌تواند مقابل پرسپولیس گیم کند اما فنایی و صالحی به گیم فردا نخواهند رسید.

عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا با قاسم دهنوی به توافق رسیده‌اید، گفت: نه توافقی با او نداشته‌ایم.

عنایتی درباره اینکه فکر می‌کند هواداران فردا از گیم اســـــتقبال کنند یا نه، عنوان انجام: انتظار من از هوادارانمان این اســـــت که فردا ما را تنها نگذارند. متأسفانه در اکثر منطقهها می‌بینیم تماشاگران حمایت تعدادانی از تیم منطقهشان نمی‌کنند به غیر از تبریز که شرایط متفاوت اســـــت. برای اینکه مقابل پرسپولیس نتیجه بگیریم نیاز انجام گرفتیدی به کمک هواداران داریم هر تعداد که شرایط برای حضور تماشاگران ورزشگاه ثامن دشوار اســـــت آنها هم باید دشوار به ورزشگاه بیایند و دشوار‌تر به منزل برگردند. متاسفم که یک ورزشگاه مدرن در مرکز منطقه داریم اما اســـــتفاده نمی‌کنیم. فکر کنم تعداد سال دیگر در ورزشگاه امام رضا(ع) یا بلیت فروشی می‌شود یا تبدیل به موزه خواهد انجام گرفت.

وی خاطرنشان انجام: مسئولان باید آسایش را برای هواداران مشهدی فراهم کنند. آن اســـــت که احترام می‌آورد. شما ببینید گیم ما با صنعت نفت آبادان ۱۵ هزار تماشاگر به ورزشگاه امام رضا آمدند و هیچ اتفاقی در پایان مسابقه رخ نداد و گیم نیکو و جذابی انجام گرفت و تماشاگران از آن لذت بردند. امیدوارم مسئولان به این مسئله رسیدگی کنند. اگر با پول آقام این ورزشگاه ساخته انجام گرفت پس بهتر اســـــت مورد اســـــتفاده قرار بگیرد و اگر قرار نیست این اتفاق بیفتد پس دلیل این ورزشگاه ساخته انجام گرفت.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان در واکنش به اظهارنظر برانکو مبنی بر اینکه ما برای برد به مشهد آمده‌ایم گفت: من دوست ندارم این اتفاق بیفتد اگرچه برای برانکو احترام زیادی قائلم. با او هفت سال در تیم ملی کار انجامه‌ام و خیلی نیکو می‌دانم چه آدم باشعور و با دانشی اســـــت. برای برانکو بعد از این گیم در پایانی مراحل خانومدگی آرزوی موفقیت دارم ضمن اینکه برای خود او نیز احترام خاصی قائل هستم.

عنایتی درباره شناختش از پرسپولیس گفت: نیکوی پرسپولیس و اســـــتقلال این اســـــت که گیم‌هایشان همه پخش مستقیم اســـــت و تقریبا همه مربیان از این دو تیم شناخت تکمیل دارند. ما برای این گیم تعداد پلن مدنظر داریم که امیدوارم در گیم اتفاق خاصی رخ ندهد تا بتوانیم پلن‌های خود را به اجرا بگذاریم. به هر حال می‌دانید در فوتبال شانس هم خیلی حیاتی اســـــت و من امیدوارم فردا روز، روز ما باانجام گرفت. ما تیم باکیفیتی داریم و مطمئن باشید در فردا بهتر و بهتر خواهیم انجام گرفت. اگرچه متأسفانه نیم فصل نخست را از دست دادیم ولی در نیم فصل دوم برای جبران می‌آییم.

وی در پاسخ به این سوال که در کدام پست‌ها تیمش دچار مشکل اســـــت، تصریح انجام: در پایان نقاط زمین گیمکنان نیکوی داریم از خط دفاع گرفته تا در خط حمله. در خط حمله بهترین و پایانی ابزار را برای سرعت دادن به گیم و اســـــتفاده از توپ‌های کنار و داخل محوطه داریم و می‌توانیم با جابه‌‌جایی زیاد به خواســـــته خود برسیم. ما دنبال این هستیم تا نفرات جدید بگیریم تا بهتر از این شویم. در دو گیم اخیر توانستیم سه گل بخانومیم و این از نظر روحی به خط حمله تیم ما کمک انجامه اســـــت. همه گیمکنان ما با جان و دل برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. در کادرمان مربی و سرمربی نداریم بلکه همه در کنار رفاقتی که با هم داریم به تیم روحیه داده و کمک می‌کنیم تا بهتر از این شویم.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان در ارتباط با اینکه گفته می‌شود حنیف عمران‌زاده مربی-گیمکن را در تیم مشکی‌پوشان دارد، یادآور انجام گرفت: نه ابداًً اینطور نیست. ما در تیم‌مان از هر کسی لازم باانجام گرفت نظر می‌گیریم اما به هیچکس اجازه دخالت در کارمان را نمی‌دهیم. حنیف گیمکن زیاد نیکوی اســـــت و با تجربه بالای‌اش کمک زیادی به تیم ما می‌کند. اگر لازم باانجام گرفت از حنیف نظر می‌خواهیم اما به هیچ‌وجه اینطور نیست که کسی بخواهد در کار کادر فنی دخالت کند اگرچه حنیف گیمکن زیاد با اخلاقی برای تیم ما به حساب می‌آید.

انتهای پیام/