ورزشی

عملانجام ضعیف برخی گیمکنان قدیمی تیم ملی به خاطر بی‌انگیزگی آنها نبود/ دوشغله نیستم چون حقوقی از فدراسیون والیبال نمی‌گیرم • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

پیمان اکبری در گفت‌وگو با رویدادنگار گروه ورزشی رویدادگزاری میزان، در خصوص اینکه نتایج ضعیف تیم ملی والیبال در لیگ جهانی، خانومگ خطر را برای والیبال ایران به صدا در آورد، اظهار داشت: ما خودمان هم از نتایجی که در لیگ جهانی و به خصوص هفته سوم کسب انجامیم ابداً راضی نبودیم. در هفته نخست و دوم تقریبا نتایج بر اساس آن چیزی که حدس می‌زدیم رقم خورد اما در هفته آخر این اتفاق رخ نداد و به نطر من دلیل اصلی آن آسیب‌دیدگی برخی گیمکنان بود.

وی ادامه داد: خانومگ خطر برای همه ما به صدا در آمد. گیمکنان و کادر فنی به نیکوی می‌دانند کار دشواری در فردا داریم و در حال حاضر هم به دنبال این هستیم که گیمکنان کاهش در معرض آسیب‌دیدگی قرار بگیرند. ضمن اینکه کولاکوویچ هم شناخت خیلی افزایشی از والیبال ایران کسب و نقاط ضعف و قوت تیم ایران را اســـــتخراج انجامه اســـــت.

مربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که آیا بی‌انگیزگی برخی گیمکنان قدیمی تیم ملی را تایید می‌کند یا خیر، گفت: چنین چیزی را قبول ندارم. گیمکنان قدیمی تیم ملی از سرمایه‌های ما هستند و افزایش آنها مصدوم بودند و نتوانستند عملانجام نیکوی داشته باشند.

اکبری درباره لژیونر انجام گرفتن معنوی‌نژاد و عبادی‌پور اظهار داشت: معنوی‌نژاد از همان بچگی در تیم پیکان بوده و ما خوشحالیم که لژیونر انجام گرفته اســـــت. حضور عبادی‌پور در لیگ لهستان را هم به فال نیک می‌گیریم چون هر چقدر گیمکنان ما در لیگ‌های بزرگ دنیا حضور پیدا کنند به نفع والیبال ایران خواهد بود چون این مسئله باعث می‌شود سایر گیمکنان هم به گیم در لیگ‌های معتبر ترغیب شوند.

وی در مورد تمدید قراردادش با تیم پیکان و این که آیا این مسئله باعث دوشغله انجام گرفتن او نمی‌شود، خاطرنشان انجام: دوشغله بودن زمانی اتفاق می افتد که دو حقوق دریافت شود. ما در تیم ملی والیبال حقوقی دریافت نمی‌کنیم و فدراسیون به مربیان وطنی حقوقی نمی‌دهد.

انتهای پیام/