ورزشی

ناآقا‌ها چوب کارهایشان را می‌خورند • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

ناآقا‌ها چوب کارهایشان را می‌خورند

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

رویدادگزاری فارس: محمود فکری در مورد دیدار حساس روز سه شنبه با نساجی ماخانومدران گفت: این مسابقه برای هر دو تیم دشوار اســـــت. از یک طرف نتیجه این گیم می‌تواند حکم صعود ما به لیگ برتر باانجام گرفت و از سویی دیگر نساجی در صورت باخت در این گیم شانس صعودش ممکن اســـــت از بین برود. امیدوارم شاهد یک گیم بی‌حاشیه باشیم و مسابقه سالمی برگزار شود.

وی افزود: سلامت مسابقه از همه چیز حیاتی‌تر اســـــت. اینکه حرف و حدیثی از این گیم بیرون نیاید و شاهد فوتبالی پاک باشیم. پاکی فوتبال در درجه نخست اهمیت اســـــت و در درجه دوم هم امیدوارم هر تیمی که لایق‌تر اســـــت به پیروزی برسد. نه تنها این گیم بلکه سایر گیم‌های این هفته همین ویژگی را داشته باشند. سلامت گیم‌های سایر تیم‌ها هم اهمیت دارد.

فکری در مورد قضاوت بیژن حیدری برای این گیم حساس گفت: حیدری از داوران نیکو فوتبال ایران اســـــت جا دارد که از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران که نظارت ویژه‌ای دارند تا گیم‌ها سالم‌تر و بهتر برگزار شود. امیدوارم حیدری یک روز نیکو را در قضاوت داشته باانجام گرفت و مرتکب اشتباهی نشود که تیمی از آن متضرر شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد شایعه‌هایی که در مورد او در فضای مجازی عده‌ای به راه انداخته‌اند گفت: آدم‌هایی که به دنبال تهمت زدن و تخریب یک فرد، یک تیم و یک منطقه هستند مطمئن باشند از سوی نیروی الهی کارشان بی‌پاسخ نخواهد ماند. این ناآقاها چوب ناجناب آقا‌شان را می‌خورند. افرادی که ممکن اســـــت یکسری قلم به مزد را اســـــتخدام کنند تا کارهایی انجام بدهند را به خدا واگذار می‌کنم و این ورزش و فوتبال و سه امتیاز ارزش این رفتارها را ندارد. خدایی بالای سرماســـــت و قطعا این افراد چوب کارشان را می‌خورند چوبی که صدا ندارد ولی این چوب را خواهند خورد.

وی در مورد اینکه فصل فردا در تیم نفت مسجدسلیمان حضور خواهد داشت یا نه گفت: من پیشنهادهایی از برخی تیم‌های دیگر به جز نفت مسجدسلیمان هم داشته‌ام اما فعلا تمرکزم روی مسابقات آخر فصل اســـــت. اجازه بدهید ابتدا تکلیف صعود تیم مشخص شود و بعد در مورد فصل فردا تصمیم گیری خواهم انجام.