ورزشی

هشداریه باشگاه اســـــتقلال در خصوص توهین به سرمربی و دروازه‌بان این تیم در یک پلن تلویزیونی • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

به نقل گروه ورزشی رویدادگزاری میزان و به گرازش از سایت حتمی باشگاه اســـــتقلال، جمعه شب گذشته در یکی از شبکه‌های تلویزیونی پلن‌ای به صورت خانومده پخش انجام گرفت که صحبت‌های حیاتیان و مجرى این پلن باعث تاسف و تعجب زیاد باشگاه اســـــتقلال و هواداران میلیونی آن گردید.

باشگاه اســـــتقلال به دلیل اینکه شان و جایگاه خود و هوادارانش را بالاتر از پاسخگویی به چنین فردی می‌داند، ضمن محکوم انجامن بی‌احترامی شده در یک پلن تلویزیونی، اعلام می‌کند به صورت حتمی و از طریق مراجع قانونی این مساله پیگیری خواهد انجام گرفت.

ضمن اینکه از ریاســـــت محترم سازمان صدا و سیما و شورای نظارت در صدا و سیما، به دلیل اهمیت و جایگاه والای رسانه ملی، تقاضای برخورد جدی و قاطع با مقصرین و تحریک‌کنندگان این بی‌حرمتی را دارد. بدون تردید مدیران محترم رسانه ملی، به هیچ وجه انتشار بی‌حرمتی و بی‌اخلاقی را نپسندیده و انعکاس و رواج ارزش‌ها و اخلاقیات را وظیفه اصلی خود می‌دانند.

همچنین باشگاه اســـــتقلال از کلیه پیشکسوتان محترم و ارجمند در پایانى رشته‌هاى ورزشى تقاضا دارد اجازه دهند این موضوع روال طبیعی و قانونی خود را طی انجامه و به سرانجام برسد و از وساطت انجامن در مورد خاطیان خود دارى کنند.

انتهای پیام/