ورزشی

واکنش ماهینی به گیم حساس پرسپولیس با الاهلی عربستان • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

واکنش ماهینی به گیم حساس پرسپولیس با الاهلی عربستان

دسته بندی : مطلب اصلی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

به نقل طایاب،

حسین ماهینی در مورد پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل نفت پایتخت اظهار داشت: خوشبختانه پیروزی نیکو و مقتدرانه‌ای کسب انجامیم. فکر کنم از نفت بهتر بودیم و توانستیم این برتری را در نتیجه هم نشان بدهیم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم شرایط پرسپولیس نیکو باانجام گرفت و امسال هم اهداف زیادی داریم. به صورت حتم مشکلاتی وجود دارد که آقام از آن مطلع هستند اما خودمان هم می‌خواهیم با این وجود بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص گیم حساس این تیم با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا هم خاطرنشان انجام: الاهلی با خرج‌های فراوانی که انجامه می‌خواهد خودش را مانند یک مدعی نشان بدهد اما با این شرایط ما نماینده ایران هستیم و از هیچ تلاشی برای موفقیت پرسپولیس و هوادارانش دست نمی‌کشیم.

ماهینی با اشاره به انتشار تصویر و فیلم لحظه اسارت شهید حججی در فضای مجازی گفت: بعد از دیدن تصویر و سپس فیلم لحظه اسارت شهید حججی بر خود و هموطنانم به خاطر وجود چنین انسان‌های پاک و از خود گذشته‌ای بالیدم.

وی ادامه داد: چشمان باز، سر بالا و اراده‌ای آهنین در حالی که ترس در چشمان تروریست پشت سر شهید حججی موج می‌زد صحنه زیاد زیبایی را شکل داده بود. به اعتقاد من چهره مصمم شهید حججی بعد از اسارت حکایت از اعتقاد راســـــتین او به دفاع از حریم آل الله دارد.

ماهینی در پایان گفت: شهادت این غیور آقا و شهید از خود گذشته مدافع حرم را به او و خانواده‌اش تبریک عرض می‌کنم.