ورزشی

گیم پراســـــترسی را با برد مقابل پدیده پشت سر گذاشتیم/ می‌توانیم فردا بهتری داشته باشیم • طایاب

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

به نقل گروه ورزشی رویدادگزاری میزان، عبدالله ویسی در پی برتری یک بر صفر عضر امروز (شنبه) شاگردانش مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: قبل از صحبت راجع به مسائل فنی، به هواداران تبریک می‌گویم که سنگ پایان گذاشتند. گیم از نظر فنی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه نخست در اختیار ما بود و بهترین دقیقه که می‌توانستیم، به پدیده گل زدیم. پدیده گیمکن به زمین آورد، اما باز هم موقعیتی به این تیم ندادیم. گیم فنی و پراســـــترسی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در ادامه راه بتوانیم آقام خوزستان را خوشحال کنیم.

وی با تشکر از مسئولانی که برای جذب گیمکن به این باشگاه کمک انجامند، تصریح انجام: عادل کلاه‌کج، محمد شریفی، یعقوب کریمی و اسماعیل شریفات را به اســـــتقلال خوزستان اضافه انجامیم و می‌توانیم فردا بهتری داشته باشیم. همچنین برای جام حذفی دوراندیشی انجامه‌ایم و می‌خواهیم جام در خوزستان بماند. می‌خواهیم فینالی پایان خوزستانی با صنعت نفت آبادان داشته باشیم.

سرمربی اســـــتقلال خوزستان در واکنش به سوال رویدادنگاری مبنی بر اینکه اســـــتقلال خوزستان گیم نیکوی ارائه نمی‌کند، خاطرنشان انجام: ما بارها توپ را از خط دفاع به خط هافبک و سپس به خط حمله رساندیم. اســـــترسی در ساق پای گیمکنان تیم بود که باعث انجام گرفت گیم ما زیبا از آب درنیاید. متأسفانه در دیدارهای گذشته گل‌های زیادی دریافت می‌انجامیم، اما در این گیم پس از تعداد مسابقه توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم که من را به فردا دفاع تیم امیدوار انجام. عملانجام هافبک‌های جنگنده تیم هم جای تحسین داشت. تلاش می‌کنیم گیم‌های ما زیباتر باانجام گرفت.

وی درباره تیم پدیده هم گفت: گیمکنان نیکو و گردن‌کلفتی در این تیم حضور دارند، اما کسر ۶ امتیاز از این تیم، به پدیده از لحاظ روحی و روانی آسیب زد. هر تیمی جای پدیده بود، خوزستان را باخانومده ترک می‌انجام و ما باید امروز پیروز می‌انجام گرفتیم که انجام گرفتیم.

ویسی درباره قضاوت جواد رحیم‌زاده داور این دیدار گفت: من هیچ وقت پس از مسابقه به داوران اعتراض نمی‌کنم. زمانی که تیم ما ۴،۲ و ۶ گل هم می‌خورد من حرفی در این خصوص نمی‌خانومم، چه برسد به اکنون که پیروز انجام گرفته‌ایم و به صلاح نیست در این باره حرفی بخانومم.

سرمربی اســـــتقلال خوزستان در مورد جذب مهدی مومنی و دانیال ماهینی که در آستانه حضور در اســـــتقلال خوزستان قرار دارند، گفت: امروز یا فردا، کار انتقال این دو گیمکن به اســـــتقلال خوزستان پایان می‌شود و این دو به تیم ما اضافه می‌شوند.

وی درباره صحبت‌های حسن بادامکی مربی پدیده که گفت پدیده ۷۰ دقیقه مالک توپ و میدان بود و اشتباه پدیده باعث رقم خوردن گل اســـــتقلال خوزستان انجام گرفت، اظهار داشت: اینکه پس از گیم تیم حریف را دست کم بگیریم، حرفه‌ای نیست. من به تیم حریف احترام قائلم. اگر از روی پنالتی گل بخانومیم، می‌گویند روی پنالتی گل زدند. اگر از ریباند یا تک به تک با دروازه‌بان هم گل بخانومیم، باز هم از این صحبت‌ها می‌کنند. در حالی که همه این‌‌ها جزئی از فوتبال هستند. پدیده در گیم مقابل سپاهان سه گل روی همین روش (ضربه ایستگاهی) گل خورد و ما هم روی همین روش تمرین و گل زدیم. نباید پیروزی را لوث کنند. اگر اشتباهی نباانجام گرفت، همه گیم‌ها صفر – صفر می‌شود.

سرمربی اســـــتقلال خوزستان درخصوص درگیری میان اعضای تیم اســـــتقلال خوزستان و داور مسابقه گفت: اینطور نبود که تعداد نفر به داور هجوم ببریم. من تلاش انجامم گیمکنان را آرام کنم و تنها روی خطا اعتراض انجامم. ما از خانه خراب به خانه نو آمدیم. خانه خراب آب و برق نداشت. خانه نو ممکن اســـــت نشتی داشته باانجام گرفت یا لامپ درست کار نکند، اما قدم به قدم همه چیز را درست می‌کنیم. همه چیز نیکو اســـــت و بهتر هم می‌شود.

ویسی ادامه داد: وقتی تیم پیروز می‌شود، آقام خوزستان خوشحال می‌شوند و من هم خوشحالم، اما وقتی شکست می‌خوریم، همه چیز دست به دست هم می‌دهد تا ما هم بد باشیم.

وی درمورد دیدار هفته فردا تیمش مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: ما امشب و پس از هر مسابقه که پیروز می‌شویم، شادی می‌کنیم. پس از آن به آنالیز گیم بعدی می‌پردازیم.

انتهای پیام/